Dokumentų valdymas

Directo dokumentų valdymas yra integruotas su ekonominės programinės įrangos galimybėmis, leidžiančiomis sukurti pilną dokumentų tvarkymo ir naudojimo sistemą. Dokumentų tvarkymas yra puikus įrankis įmonei, valdančiai didelius dokumentų kiekius. Tai saugi prieiga žmonėms, dirbantiems nuotoliniu būdu ir įrankis, sistemingai dsaugantis visus įmonės dokumentus vienoje vietoje.

Pagrindinės dokumentų tvarkymo funkcijos yra:

  • Kiekvienam vartotojui ar vartotoju grupei galima priskirti teises, pavyzdžiui, apriboti tam tikriems vartotojams / jų grupėms matyti dokumentus ar ataskaitas. Taip pat, galima vartotojui / jų grupei nustatyti leidimus peržiūrėti, redaguoti ir / ar ištrinti dokumentus.
  • Naudojant integraciją su „MS Office“, dokumentai įkeliami vienu mygtuko paspaudimu, todėl kasdienis modulio naudojimas yra patogus ir greitas.
  • Dokumentus į Directo programą galima įkelti iš „Word“, „Excel“ ir „Outlook“, taip pat iš „Windows Explorer“ į „Outlook“, taip pat iš Directo galima parsisiųsti pasirinktą dokumentą.
  • Be dokumentų paieškos pagal tam tikrus kriterijus (pvz., dokumento kūrėjas, data, tipas, raktiniai žodžiai ir pan.), Directo dokumentų valdymas taip pat užtikrina raktinių žodžių paiešką dokumento turinyje.
  • Jei vartotojas ištrina bylą, ji pirmiausiai patenka į „šiukšlinę“, kur yra saugoma vieną mėnesį, todėl bylą atsitiktinai ištrynus, ji gali būti atkurta.
Susisiekite su mumis!
Siūlome NEMOKAMAI išbandyti „Directo“ sistemą!   Tam Jums tereikia užpildyti toliau esančią anketą. Gavę užpildytą anketą, sukursime Jums asmeninį prisijungimą prie sistemos. Prisijungimo duomenis gausite anketoje nurodytu el. pašto adresu ir iš karto galėsite ją išbandyti!