EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE
 

Naujienos

> 22.11.2017 Jau penktus metus „Directo“ – tarp stipriausių Lietuvoje
> 12.04.2017 5 veiklos efektyvumo patarimai pradedantiesiems verslininkams
> 15.03.2017 Smulkus verslas Lietuvoje dirba daug, bet ne visada efektyviai
 
Senesnės naujienos

Jau penktus metus „Directo“ – tarp stipriausių Lietuvoje


22.11.2017

UAB „Directo“ tvarūs veiklos rezultatai šiemet įvertinti sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2017“. Lyderystę liudijantis sertifikatas įteikiamas bendrovėms, kurios išlaiko aukštą kredito reitingą ne trumpiau kaip penkerius metus.

„Bendradarbiaujame su šalies verslo įmonėmis, siūlydami joms paprastesnį ir efektyvesnį būdą valdyti savo verslo procesus – naudojantis verslo valdymo sistema „Directo“. Pelnyti verslo pasitikėjimą padeda ne tik kokybiška mūsų siūloma paslauga, bet ir mūsų pačių reputacija. Todėl dedame visas pastangas, kad būtume tarp stipriausių Lietuvoje ir džiaugiamės, kad šiemet buvome įvertinti kaip lyderiai“, – sako „Directo“ vadovė Lietuvoje Indrė Liutkevičienė.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ suteikiamas patikimoms įmonėms, kurios laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus. Įmonių vertinimą atlieka kreditų biuras „Creditinfo“. Kredito reitingas sudaromas atsižvelgiant į daugiau nei šimtą kintamųjų, apimančių ir bendrovės veiklą, ir sektoriaus tendencijas. Sertifikuojant įmones „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatui gauti papildomai vertinama ir bendrovės 5 metų mokumo istorija. 

 
 

 UAB „Directo“ / J. Balčikonio g. 9 / (7 aukštas) / LT-08247 / Vilnius / Lietuva
Tel.: (85) 231 0038 (I-V 9-17 val.) / El. paštas: pagalba@directo.lt