EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE

Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir būtent verslui pritaikytą IT sprendimą.

Lietuvoje savo veiklą pradėjome 2006 metais kaip įmonė „Metadata“. Šiandien mūsų pasiekimų krepšelyje – daugiau nei 200 įgyvendintų projektų, sėkmingos ir tvarios veiklos įvertinimai. Nuo 2013 m. bendrovei kasmet suteikiamas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“, patvirtinantis, jog įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus. 2012 metais gautas „VVConsulting“ sertifikatas byloja apie tai, kad siekiame efektyvaus klientų aptarnavimo mūsų įmonėje. 

Kiekvienais metais vis daugiau įmonių Lietuvoje pasirenka naudoti sistemą „Directo“. Džiaugiamės, kad atitinkame didėjančius verslo organizacijų poreikius ir galime prisidėti prie efektyvesnės ir sėkmingesnės jų veiklos.


Naudotojų augimas Lietuvoje:
Verslo valdymo sistema „Directo“ buvo sukurta ir pradėta platinti 2000 metais Estijoje. Šiandien ši programa taip pat platinama ir diegiama Lietuvoje, Latvijoje ir Suomijoje. Kompanijos paslaugomis naudojasi virš 2 tūkst. įmonių iš 32 skirtingų šalių.  


Istorija


Verslo valdymo sistema „Directo“ buvo sukurta 2000 metais Estijoje. Šiandien Estijoje ši programa yra vienas sėkmingiausių ir populiariausių IT produktų, padedantis įmonėms sutaupyti finansinių, žmogiškųjų išteklių ir laiko resursų. Kompanija jau šešis kartus iš eilės buvo pripažinta kaip viena geriausių ir greičiausiai augančių šalies įmonių bei pelnė „Gazelės“ apdovanojimus.

Kaip viskas prasidėjo?

Verslo valdymo sistemos „Directo“ kūrėjai tikėjo, jog interneto svarba ateityje vis didės ir atneš naujų galimybių. Todėl sukūrę sistemos prototipą, jie nenuleido rankų ir toliau tobulino programą, diegė joje įvairias funkcijas. „Directo“ buvo pirmoji internetiniu pagrindu veikianti verslo valdymo sistema Rytų Europoje.

Sistemos išskirtinumą lėmė ir pirmųjų bendrovės klientų lūkesčiai. Pirmasis klientas turėjo nemažai problemų su anksčiau naudota programa – ji negalėjo sujungti pardavimo taškų, esančių skirtingose vietose, ir sinchronizuoti turimą informaciją, kuri būtų prieinama visiems įmonės darbuotojams. Tuo metu nė viena tokias buhalterines, verslo valdymo programas platinanti ir diegianti įmonė Estijoje negalėjo tokios paslaugos pasiūlyti.

Pavykus viršyti pirmojo kliento lūkesčius, kiti „Directo“ naudotojai atėjo išgirdę teigiamas rekomendacijas ar per asmeninius kontaktus. Taip klientų ratas vis plėtėsi – „Directo“ išaugo į tarptautinę kompaniją: verslo valdymo sistema „Directo“ Lietuvoje pradėta diegti ir platinti 2006 metais, Latvijoje – 2007 metais, Suomijoje – 2009 metais.

Ambicija sukurti tokį IT įrankį organizacijoms, kuris atliktų daugiau nei vieną funkciją ir su kuriuo galėtų dirbti skirtingi įmonės darbuotojai, atnešė sėkmę. Internete veikianti programa yra geras sprendimas toms įmonėms, kurių veiklos padaliniai yra skirtingose vietose, o vienoje duomenų bazėje, esančioje internete, kiekvienas darbuotojas gali matyti reikalingą informaciją.


Komanda

Mūsų komanda Lietuvoje – 8 specialistai, atsakingi už sklandų sistemos veikimą ir jos tobulinimą, klientų aptarnavimą ir pardavimus. Visi mes turime aukštąjį išsilavinimą vadybos ar informacinių technologijų srityse.

Mes – draugiška ir jaunatviška komanda. Visus klientams iškilusius klausimus ir problemas stengiamės spręsti kartu ir rasti geriausią sprendimą. Tikime, jog komandinis darbas – viena iš mūsų bendrovės stiprybių.

Tarptautinėje „Directo“ kompanijoje šiuo metu dirba 39 specialistai. „Directo“ valdybos pirmininkas ir vienas bendrovės įkūrėjų - Martin P. Rinne. 
 

 UAB DIRECTO J. Balčikonio g. 8 (7 aukštas), LT-08247 Vilnius, Lietuva

Directo

 Tel.: 8 52 310038 (I-V 9–17 val.), el. paštas: pagalba @ directo .lt